PokeSky IP & Server Information | Minecraft Server List

PokeSky Minecraft Server

online 0 Players

pokesky.pl


Website Discord

Server Version

1.19

Server Categories

PokemonSkyblockCrackedRoleplay

Vote for PokeSky

PokeSky PokeSky
Votes: 0 Uptime: 100%

PokeSky.pl to pierwszy w Polsce serwer Minecraft Pokemon, który nie wymaga modów. Dzięki temu gracze nie muszą martwić się o dodatkowe modyfikacje, aby cieszyć się wspaniałą rozgrywką. Na PokeSky ustawienie spawnpointów odbywa się ręcznie na mapie RPG, co pozwala na jeszcze większy realizm i satysfakcję z gry.

Jednym z wyróżniających elementów PokeSky jest dynamiczna walka, która jest zupełnie inna niż w popularnym modzie Pixelmon. Gracze mają dostęp do różnorodnych skilli, które uwalniają ich z czasowym cooldownem, co pozwala na bardziej intensywną i emocjonującą rozgrywkę. W przeciwieństwie do punktów użyć znanych z klasycznych gier Pokemon, PokeSky oferuje niepowtarzalne rozwiązania, które sprawiają, że walka jest jeszcze bardziej interesująca i wymagająca.

Jednym z najciekawszych aspektów serwera jest możliwość spotkania rzadkich odmian Pokemon, które są również bossami. Ta unikalna funkcja sprawia, że rozgrywka na PokeSky jest zupełnie inna niż na innych serwerach Minecraft Pokemon.

Serwer oferuje również tryb Skyblock z double jumpem, co pozwala na jeszcze większą swobodę i kreatywność w budowaniu.

PokeSky jest non-premium, co oznacza, że gracze nie muszą posiadać zakupionej gry Minecraft, aby dołączyć do rozgrywki. Wystarczy, że użyją niezajętego nicku i już mogą cieszyć się wspaniałą przygodą.

How to play on PokeSky Minecraft Server?

In order to connect to PokeSky, you can utilize the ip address pokesky.pl. Alternatively, use the click to copy IP button to the left side of this listing, and paste it in your Minecraft Client.

What versions does PokeSky supports?

PokeSky server suggests to connect with version 1.19, which allows for the best experience on the server.

Where is PokeSky hosting located?

PokeSky server is hosted within the Poland, with an average uptime of 100% since it started.

What gamemodes does PokeSky offer?

PokeSky offers a variety of gamemodes including Pokemon, Skyblock, Cracked, Roleplay, .

What is the website address for PokeSky?

You can find the PokeSky website at: https://pokesky.pl/.

What is the discord server for PokeSky?

Connect to the PokeSky discord server by this link: https://discord.pokesky.pl/.

Minecraft SMP Servers Minecraft Survival Servers Minecraft Skyblock Servers Minecraft Prison Servers Minecraft Pokemon Servers Minecraft Squid Game Servers Minecraft Cracked Servers Minecraft Bedrock Servers Minecraft Factions Servers Minecraft Cracked Servers Minecraft Hardcore Servers Minecraft Creative Servers Minecraft Pixelmon Servers Minecraft Minigames Servers Minecraft Roleplay Servers Minecraft Earth Servers Minecraft 1.19 Servers Minecraft 1.19.3 Servers